fbpx

Koszyk

0

O FIRMIE

Facebook

Nie zapomnij odwiedzić Nas na Facebooku.

Allegro

Lubisz kupować przez Allegro? To super, bo również tam jesteśmy.

YouTube

Zapraszamy Cię do zapoznania się z Naszymi wizualizacjami.

ADRO jest firmą specjalizującą się w sprzedaży mebli, które stanowią idealne wyposażenie każdego pomieszczenia w Twoim domu lub mieszkania. Dzięki używaniu wysokiej jakości materiałów, Nasze meble niewątpliwie stają się funkcjonalnym elementem dekoracyjnym, służącym przez wiele lat.

Naszym celem jest tworzenie pięknych i użytecznych wnętrz, w których przebywanie wiązać się będzie z poczuciem relaksu i komfortu.

Nasza oferta obejmuje meble, dostosowane do każdego pomieszczenia. Dlatego z Nami szybko i sprawnie zaaranżujesz przestrzeń w swoim domu.

Nasza oferta nie tylko obejmuje komplety meblowe, ale również fachową i rzetelną obsługę klienta. Każdego klienta traktujemy priorytetowo dlatego w razie potrzeby udzielimy Ci wszelkich niezbędnych rad na temat doboru asortymentu do własnych oczekiwań oraz potrzeb.

W ADRO kierujemy się wysoką jakością asortymentu, profesjonalną obsługą klienta oraz ponadczasowym designem i wzornictwem. Dlatego serdecznie zapraszamy Cię do zapoznania się z Naszą ofertą.

WSPÓŁPRACUJEMY Z:

X